top of page

Points of You®

Unutulmaz, tadına doyulmaz bir deneyim…

Points of You®, insanların, alıştıkları bakış açılarının dışında farklı bakış açıları keşfetmesine ilham veren oyunlar yaratır. Hem bireyler hem de kurumlar, “bakmak” istedikleri konularda, oyunlarımızı oynayarak keyifli, güçlü, hızlı işleyen, bazen şok etkisi yaratan bir yolla hızlı ve şaşırtıcı sonuçlar elde ederler. Bir POINTS OF YOU® eğitmeni olarak işin en en en keyifli tarafı insanların bir kart çektiklerinde yüzlerindeki o “Yok artık! Bu kartlar kesin sihirli!” diyen ifadeye şahit olmaktır.

POINTS OF YOU®

POINTS OF YOU® aklınıza gelen her konuya uyarlanabilen, esnek, eğlenceli, şaşırtıcı, sezgisel ve yaratıcı bir araçtır. Ne kadar anlatsak azdır. Deneyimlemek, yaşamak, oynamak gerekir.

Kurumsal çalışmalara, grup çalışmalarına son derece uygun olan POINTS OF YOU® ile tanışmak, oynayarak gelişmek isterseniz arayın oynayalım 🙂

POY set

POINTS OF YOU® araçları ile oynadığınızda neleri deneyimlersiniz?

Yok yok! Bu kartlar kesin sihirli!

Mola verme

Beden, zihin, ruh… Kendinizi tartmak için mola verip, nasıl olduğunuzu görürsünüz.

Genişletme

Her durum için, sayısız bakış açısı vardır. Hayat/iş konularını farklı bir yönden ele almak bazen unutulur ya da zor gelir. POINTS OF YOU® araçları ile bunu kolayca yaparsınız.

Bağlantı kurma

Özgün, samimi ve yargılayıcı olmayan bir şekilde ailemizle, arkadaşlarımızla, çalışanlarımızla ama en önemlisi kendinizle iletişim kurarsınız.

Odaklanma

Yeni iç görüler edinir ve gelecek için eylem planı oluşturursunuz.

Zaman nasıl geçti anlamadım.

#bakışaçısı #etkinlik #eğitim #PointsofYou

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page